Skip to content

Басейнова хімія

Басейнова хімія від виробника "ХІМЕФЕКТ"

Використання басейну в наші дні без використання хімічних реагентів високої якості неможливе. Вода у будь-якому разі стане непридатною для купання. У ній можуть розвинутись патогенні мікроорганізми, палички, водорості, і на стінках басейну утворюються відкладення. І навіть якщо ви використовуєте найсучасніші системи фільтрації, це не сприяє повному очищенню води, для цього необхідно використовувати спеціальні засоби для обробки води в басейні.

Басейнова хімія:

  • Освітлення води від завислих речовин, кремів, жиру, лущення шкіри, біологічні виділення та інше. Для цього потрібно обов’язково додавати речовини для його освітлення.
  • Знищення мікроорганізмів. Навіть у чистій воді, завжди присутні мікроорганізми і їх стає набагато більше в міру того, як ви плаваєте. Для запобігання цьому факту просто потрібне використання Альгіциду.
  • Регулювання pH. Для більшості басейнів коригується pH за допомогою реагентів-регуляторів pH (використовуються у разі збільшення або зменшення pH).

Замовити басейнову хімію в Україні

Користування плавальним басейном в наші дні без використання хімічних реагентів високої якості неможливо. Вода в будь-якому разі стане непридатною для купання.
В ній можуть розвинутися патогенні мікроорганізми: палички, водорості, та на стінках басейну утворюється відкладення. І навіть якщо ви використовуєте найсучасніші системи фільтрації, це не сприяє повному очищенню води, для цього необхідно використання спеціальних засобів, для обробки води в басейні.

Хімефект – це вітчизнянний виробник басейнової хімії. Всі реагенти які використовуються в басейн пройшли сертифікацію, тому придатні до використання.

Басейнову хімію використовують для:

  • Освітлення води від завислих речовин, кремів, жиру, лущення шкіри,біологічні виділення та інше. Для цього потрібно обов’язково додавати реагенти для її освітлення;
  • Знищення мікроорганізмів. Навіть у найчистіший воді завжди присутні мікроорганізми і їх стає набагато більше в міру того, як ви плаваєте. Для запобігання цьому факту просто необхідно використання Альгіциду;
  • Регулювання pH. Для більшості басейнів коригується pH,за допомогою реагентів-регуляторів pH (використовуються у разі збільшення або зменшення pH).

Замовляйте басейнову хімію швидко

UK