Skip to content

Про нас

Інформація про компанію «ХІМЕФЕКТ»

Компанія «ХІМЕФЕКТ» існує на ринку з 2013 року, але за такий короткий час компанія зарекомендувала себе як відповідальний виробник і продавець з якісним і водночас оперативним обслуговуванням. Високий сервіс обслуговування дозволяє задовольнити потреби клієнта. Власне виробництво дозволяє змінити погляди клієнтів на продукцію та сервіс в Україні, що у свою чергу дозволило придбати безліч вдячних клієнтів – відомих промислових підприємств України.

«ХІМЕФЕКТ» – це динамічне підприємство, яке спеціалізується на очищенні господарсько-питних та стічних вод, а також веде діяльність в інших галузях хімії.

Інформація про наші продукти

Наші продукти застосовуються в різних сферах: харчова промисловість, деревообробне та целюлозно-паперове виробництво, гірничо-збагачувальна промисловість, нафто-, газовидобуток та переробка, паливна промисловість, металургія, текстильна промисловість, взагалі на сьогоднішній день важко уявити виробництво, в якому не застосовується вода. Оскільки вода є невід’ємною частиною будь-якого виробництва, процесам, пов’язаним з її підготовкою необхідно приділяти особливу увагу.

ТОВ «ХІМЕФЕКТ» є виробником коагулянтів:

На основі солей заліза
  • хлорне залізо (ІІІ);
  • сульфат заліза (ІІІ);
  • сульфохлорид заліза (ІІІ);
На основі солей алюмінію
  • гідроксихлорид алюмінію;
  • гідроксисульфохлорид алюмінію;

Наша спеціалізація

Починаючи від очищення води, яка йде безпосередньо на виробництво, а також повертається з оборотних циклів і закінчуючи утилізацією, тобто підготовкою стічних вод, щоб вони не завдавали шкоди навколишньому середовищу. Завдяки комплексному підходу до поставлених завдань ми завжди забезпечуємо нашим замовникам збільшення ефективності економічних та технологічних показників виробничих процесів та мінімізацію витрат на утилізацію відходів.

Водопідготовка

Передбачає комплекс заходів для отримання питної води із застосуванням або без застосування хімічних реагентів з урахуванням економічної доцільності застосування необхідних методів водоочищення.

Очищення стічних вод

Також наша компанія може запропонувати технологічні рішення очищення промислових стічних вод, так і господарсько-побутових, муніципальних, дощових, нафтовмісних та інших вод, а саме побудувати очисні споруди під ключ. Маємо змогу модернізувати існуючі очисні споруди, за необхідності виробництва.

Дослідження

Лабораторні та промислові дослідження на об’єкті, підбір найефективніших реагентів, виявлення оптимальних дозувань, розробка індивідуальних програм запровадження продуктів з урахуванням особливостей систем водоочищення конкретного підприємства. Підбір реагентів, які дозволяють заощаджувати кошти замовника.

Виробництво

ТОВ «ХІМЕФЕКТ» з 2013 року є виробником коагулянтів на основі солей заліза та солей алюмінію, виробляє промислову хімію за замовленням.

Наші спеціалісти

Кваліфіковані фахівці нашої компанії завжди готові проконсультувати Вас з усіх питань, провести лабораторні дослідження на Вашому підприємстві та підібрати найефективніші продукти саме для Вашого виробництва, які допоможуть у найкоротші терміни позбутися всіх наявних забруднень, а також надати Вам повну інженерну підтримку у вирішенні технологічних питань, пов’язаних із очисними спорудами.

Геннадій Оберемок

Директор

Єлизавета Саленкова

Менеджер зі збуту

Тетяна Степанова

Менеджер з маркетингу

Марина Іванюк

Бухгалтер

Приєднуйтесь до наших соціальних мереж

UK