Skip to content

Лабораторні випробування з забрудненою водою

Лабораторні випробування на воді

Лабораторні випробування від компанії Хімефект

Компанія «ХІМЕФЕКТ» здійснює лабораторні випробування як на виїзді, так і у своїй лабораторії.

Ви можете надіслати нам свою стічну воду поштою, або замовити приїзд наших фахівців до вас на виробництво.

Досліджуючи воду, ми фіксуємо:

—кількісне застосування коагулянтів та флокулянтів;
—економічну доцільність реагентів;
—висновки та рекомендації.

Як відбуваються лабораторні дослідження?

Замовляючи лабораторні дослідження на воді ви отримаєте:

Висока ефективність очищення:

Лабораторні дослідження дозволяють точно визначити найбільш ефективні коагулянти та флокулянти для вашої конкретної води. Це допомагає забезпечити максимально можливий рівень очищення і видалення забруднень.

Економічна вигода:

Проведення лабораторних досліджень дозволяє оптимізувати процес очищення води. Вибір правильних хімікатів допоможе знизити витрати на очищення і скоротити час затримки у процесі.

Екологічна безпека:

Використання правильних коагулянтів та флокулянтів допоможе уникнути використання небезпечних речовин і забезпечити екологічно чистий процес очищення води.

Контроль якості:

Замовляючи лабораторні дослідження, ви отримуєте можливість здійснювати постійний контроль якості процесу очищення. Це дозволяє оперативно вносити корективи і покращувати результати.

Результати наукового рівня:

Виробники хімічної продукції зазвичай мають висококваліфікованих фахівців та сучасні лабораторії, що гарантує проведення досліджень на науковому рівні. Ви отримаєте надійні дані, на яких зможете ґрунтувати свої рішення щодо очищення води.

Персоналізований підхід:

Лабораторні дослідження дають змогу зрозуміти особливості вашої води і розробити індивідуальний план очищення, що відповідає вашим потребам і вимогам.

Приклади проведенних лабораторних досліджень:


Наша компания помимо производства химических реагентов занимается строительством комплексных очистных сооружений.

Принцип работы флотатора: промышленные сточные воды предприятия по самотечным системам попадают в канализационно насосную станцию (КНС), затем через барабанный процеживатель попадают в резервуар – усреднитель. Из усреднителя воды равномерными порциям перекачиваются насосом на физико-химическую очистку во флотационную установку. Для надежного усреднения сточных вод и не допущения оседания взвешенных веществ в усреднителе. Усреднитель может быть снабжен погружными мешалками для увеличения равномерного смешения воды поступающей и производственной. Сточная вода из резервуара усреднителя промстоков перекачивается через трубчатый смеситель, служащий для смешивания реагентов со сточной водой, а именно щелочи, коагулянта и флокулянта. Обязательно на входе в очистные сооружения устанавливается экспресс рН-метр для контроля реакции среды (водородного показателя рН). В процессе физико-химической очистки из сточных вод достаточно легко удаляются мелкодисперсные и коллоидные частицы.

Реагенты ООО «ХИМЭФФЕКТ» применяются:

  • нефтехимии
  • мясомолочной промышленности
  • обслуживания
  • железнодорожного транспорта
  • масложировых производств
  • прачечных и других сточных вод, близких по составу загрязнений, от жиров, масел, взвешенных веществ, нефтепродуктов, органических примесей , ПАВ и др..
Флотаторы могут производиться производительностью от 1 до 150 м3/час.

Лабораторні випробування

приїзд фахівця на підприємство

Ціна за запитом
приїзд фахівця
проведення лабораторних випробувань
оформлення звіту про виконану роботу
висновки та рекомендації

Опишіть свою проблему зі стічною або питною водою

UK