Skip to content

Замовити соляну кислоту

Соляна кислота

– є прекурсорной позицією, відпускається тільки при наявності ліцензії на застосування і зберігання прекурсорів. 

Детальніше про продукт

Використовують соляну кислоту:

для виробництва хлористих солей (барію, цинку, амонію та ін.), у гідрометараргії платини, золота та срібла, у гальванопластику, у виробництві органічних напівпродуктів та синтетичних барвників, оцтової кислоти, активованого вугілля, різних клеїв, гідролізованого спирту, під час дубління та фарбування шкіри, у текстильної промисловості, під час паяння, лущення, під час оцинкування покрівельної сталі, для очищення парових котлів. Також вона використовується під час виготовлення паяльної рідини, під час осадження срібла та як складова частина царської горілки.

Застосовується для очищення від вапняного нальоту раковини емальовані та фаянсові, унітази, умивальники. Можна застосовувати для очищення тканин від іржавих плям, чорнила (готовляється слабкий розчин кислоти).

Транспортування

Транспортування власним автомобільним (АDR) транспортом (автоцистерни) або в єврокубах, згідно з чинними правилами навантаження, кріплення та перевезення вантажів, можливість постачання зі складу заводу-виробника у строки від 3 до 10 днів. Мінімальні обсяги відвантаження від 500 кг. Наявність сертифікату, гігієнічного висновку, картки небезпечного фактора (копії надаються покупцеві) Можливість вивезення транспортом покупця з ліцензійного складу, зі складу заводу-виробника за наявності дозвільних документів на перевезення. У відповідності з міжнародними правилами перевезень вантаж класифікується як небезпечний (8 клас небезпечних вантажів, підклас 8.1)Транспортування власним автомобільним (АDR) транспортом (автоцистерни) або в єврокубах, згідно з чинними правилами навантаження, кріплення та перевезення вантажів, можливість поставки зі складу заводу – виробника у термін від 3 до 10 днів. Мінімальні обсяги відвантаження від 500 кг.

Замовляючи соляну кислоту ви отримаєте:

Висока якість продукції:

Хімефект - виробник хімічної продукції з багаторічним досвідом і високими стандартами якості. Соляна кислота, яку вони виробляють, відповідає всім необхідним стандартам і має гарантовану якість.

Надійні поставки:

Виробник гарантує стабільні та своєчасні поставки соляної кислоти, що дозволяє уникнути перебоїв у вашому виробництві та забезпечити безперебійну роботу вашого підприємства.

Технічна підтримка:

Команда фахівців виробника Хімефект готова надати технічну підтримку та консультації з питань зберігання, застосування та безпеки використання соляної кислоти у вашому виробництві.

Гнучкість у упаковці:

Виробник пропонує соляну кислоту у різних типах упаковки, що дозволяє замовляти продукцію в зручних для вашого бізнесу обсягах та форматах.

Відповідність стандартам безпеки:

Хімефект дотримується всіх необхідних стандартів безпеки при виробництві та постачанні соляної кислоти, що забезпечує безпеку вашого персоналу та виробничих процесів.

Конкурентоспроможна ціна:

Виробник пропонує свою продукцію за конкурентоспроможними цінами, що дозволяє знизити витрати на виробництво та підвищити вашу прибутковість.

Замовити соляну кислоту

UK