Skip to content

Коагулянт туристичний

Коагулянт туристичний для обробки брудної води

В умовах відключення світла, іноді може не вистачати питної води. Замовляйте коагулянт, який допоможе вам очистити воду до стану питної.

Принцип дії коагулянту

1. Візьміть воду яку бажаєте очистити (зі ставку, колодязя, річки та інш.);
2. В зимку для очищення води (в залежності від забруднення): 30 мкл/л, в літку: 70 мкл/л.;
3. Осад, що утворився злити у каналізацію.

Про туристичний коагулянт

Коагулюючу засіб “АЛЮМОФЛОК” нейтралізує домішки в умовно питній воді і являє собою стратегічне засіб індивідуального захисту.

10 мл “Алюмофлоку” туристичного допоможуть отримати до 10 л чистої води з джерела умовно питної води (з-під крана, колодязя, цистерни) та до 5 л чистої води з відкритого водоймища (річки, озера).

1-2 мл коагулянту додайте в 1 л вихідної води, витримка в часі в похідних умовах в межах 8 годин, тому рекомендуємо готувати воду з вечора.

У разі форс-мажору коли немає можливості чекати, беріть подвійну дозу коагулянту, воду можна використовувати через 30 хвилин відокремивши її від випав осаду. Основний механізм зв’язування домішок відбувається вже в перші 10-15 хвилин. Решту часу дається на укрупнення і ущільнення осаду.

Формула добре допомагає при отруєнні, обробці ран, опіків, при поверхневому кровотечі. Прекрасно зарекомендував себе як дезодорант (шкіра дихає, піт виділяється а запаху немає).

Замовити коагулянт для очищення брудної води

UK