Skip to content

Басейнова хімія

Басейнова хімія від виробника "ХІМЕФЕКТ"

Використання басейну в наші дні без використання хімічних реагентів високої якості неможливе. Вода у будь-якому разі стане непридатною для купання. У ній можуть розвинутись патогенні мікроорганізми, палички, водорості, і на стінках басейну утворюються відкладення. І навіть якщо ви використовуєте найсучасніші системи фільтрації, це не сприяє повному очищенню води, для цього необхідно використовувати спеціальні засоби для обробки води в басейні.

Басейнова хімія:

  • Освітлення води від завислих речовин, кремів, жиру, лущення шкіри, біологічні виділення та інше. Для цього потрібно обов’язково додавати речовини для його освітлення.
  • Знищення мікроорганізмів. Навіть у чистій воді, завжди присутні мікроорганізми і їх стає набагато більше в міру того, як ви плаваєте. Для запобігання цьому факту просто потрібне використання Альгіциду.
  • Регулювання pH. Для більшості басейнів коригується pH за допомогою реагентів-регуляторів pH (використовуються у разі збільшення або зменшення pH).

Приклад роботи альгіциду в басейні

Альгіцид працює, утворюючи захисний бар’єр, який перешкоджає розвитку та розмноженню водоростей та бактерій. Його активні компоненти проникають в клітинні структури мікроорганізмів, впливаючи на їхні життєві процеси та пригнічуючи їхній ріст.

Ключовою перевагою альгіциду є його тривала ефективність, яка дозволяє утримувати басейн у стані ідеальної чистоти та забезпечити комфорт та безпеку для купання. Використання альгіциду є важливою частиною розумного догляду за басейном, забезпечуючи якісну обробку води та забезпечуючи власникам басейнів спокійність та задоволення від використання свого водного простору.

8 9

Замовити басейнову хімію в Україні

Користування плавальним басейном в наші дні без використання хімічних реагентів високої якості неможливо. Вода в будь-якому разі стане непридатною для купання.
В ній можуть розвинутися патогенні мікроорганізми: палички, водорості, та на стінках басейну утворюється відкладення. І навіть якщо ви використовуєте найсучасніші системи фільтрації, це не сприяє повному очищенню води, для цього необхідно використання спеціальних засобів, для обробки води в басейні.

Хімефект – це вітчизнянний виробник басейнової хімії. Всі реагенти які використовуються в басейн пройшли сертифікацію, тому придатні до використання.

Як користуватись нашою басейновою хімією?

⚡️ Альгіцид 210 та Premium
Перед використанням каністру з альгіцидом взбовтати, концентрований розчин додати у басейн виходячи із 150-250 мл на 10 м³ води.
При наявності насосу ввімкнути насос та перекачувати воду не меньше 2-ох годин.

⚡️ Засіб знезараження
Залежно від ступеню забруднення басейну ввести від 30 до 80 мл засобу на на 1 м³ води.

⚡️ Коагулянт “Алюмофлок” для басейну
Залежно від ступеню забруднення басейну ввести від 20 до 60 мл засобу на на 1 м³ води.
Осад, що утворився після обробки реагентом, видалити з басейну за допомогою басейнового пилесосу.

⚡️ Регулятор зниження pH марка А, марка Б
Для зниження pH у воді на 0,1 необхідно ввести від 60 до 100 мл засобу на на 1 м³ води.

Всю басейнову хімію використовувати безпосередньо у басейн при ручному дозуванні або через насос-дозатор при автоматичному дозуванні.
При ручному використанні реагенті розлити по периметру басейну.

Замовляйте басейнову хімію швидко

UK