Skip to content

Хімічна продукція

Хімічна продукція компанії ТОВ “ХІМЕФЕКТ”

Наші реагенти підходять як для стічної, так і для питної води, тому можуть використовуватись у всіх  виробництвах в Україні. Починаючи від очищення води, яка йде безпосередньо на виробництво, а також повертається з оборотних циклів і закінчуючи утилізацією, тобто підготовкою стічних вод, щоб вони не завдавали шкоди навколишньому середовищу.

Коагулянти від виробника

Промислова хімія

Протиожеледний засіб

Хімія для басейну

Флокулянти аніонного та катіонного типу

Хімія для біотуалетів, вигрібних ям, туалетів

Замовити коагулянти для очищення питної та стічної води в Україні

Хімефект компанія яка працює у воєнний час, при цьому за період ведення військових дій ми створили нові робочі місця, наш колектив збільшився, що призвело до виконання постанов Кабміну щодо збереження робочих місць. Наша компанія повністю виконує свої зобов’язання перед клієнтами, постачальниками, співробітниками та своєчасно виконує свої зобов’язання перед державою. Ми єдиний виробник в Україні коагулянтів, який не ввозить, а саме виробляє коагулянти на своїх потужностях.  Водночас, водоканали не користуються продуктами вітчизняних виробників, а віддають переваги фірмам, які завозять продукцію з-за кордону, закуповуваючи коагулянти за завищеними цінами. При цьому ми чітко розуміємо, що соціально-економічну відповідальність ніхто з нас не знімав і продовжуємо виконувати взяті на себе зобов’язання. Потенційних замовників просимо робити замовлення наших продуктів, тому що вони не поступаються продукцією з-за кордону, а в деяких випадках навіть її перевершують. При цьому ви підтримаєте економіку України та сплату податків, що в свою чергу відобразиться на обороноздатності нашої країни.

Досвід компанії Хімефект дозволяє економити

Перехід на нашу продукцію дозволяє економити від 20%, що доведено на підприємствах на яких було проведено заміну реагентів конкурентів, на наш. Наш досвід дозволяє будувати очисні споруди, які будуть економічно вигідними, використовуючи власні розробки та інноваційні технологічні рішення. Виготовлення обладнання проводимо в Україні, в подальшому клієнт не має жодних проблем з постачанням реагентів, та кваліфікованим обслуговуванням. Маючи теоретичні та практичні знання в хімії, нам вдається вирішувати дуже складні задачі на підприємствах. Ці знання допомагають як в фізико-хімічних так і на біологічних очисних спорудах. В нашій компанії ви можете знайти відповіді на питання які ви не можете вирішити роками. Тому наші клієнти цінують в нас ці якості.

Каталог реагентів компанії Хімефект

Showing 1–3 of 62 results

Замовляйте хімічну продукцію швидко

UK